Nowa strona internetowa Stowarzyszenia

W końcu lutego 2010 r. uruchomiona została nowa strona www. Strona ta została znacznie rozbudowana, zawiera część dostępną ogólnie oraz część wewnętrzną - przeznaczoną wyłącznie dla członków SRTSiRD, a dostępną po zalogowaniu.

Koledzy rzeczoznawcy – członkowie Stowarzyszenia Rzeczoznawców Techniki Samochodowej i Ruchu Drogowego

Mamy nadzieję, że nowa strona internetowa, którą właśnie oglądacie w dużym stopniu spełniać będzie oczekiwania zgłaszane przez niektóre Oddziały do Zarządu Głównego. Strona ta zawiera część ogólnodostępną oraz część wewnętrzną - przeznaczoną wyłącznie dla członków SRTSiRD a dostępną po uprawnionym zalogowaniu.

Do zalogowania należy wprowadzić w odpowiednim polu identyfikator oraz hasło. Jako identyfikator należy wpisać czterocyfrowy numer legitymacji Stowarzyszenia (w przypadku numerów krótszych niż czterocyfrowych poprzedzić wstawiając cyfry 0). W polu hasło należy wpisać 8 cyfr, odpowiadających dacie urodzenia (dzień miesiąc rok). Po zalogowaniu wskazana jest zmiana tego hasła. Powinno ono składać się z minimum 6 znaków, cyfr 0-9 lub małych i dużych liter a-z, A-Z.

W części wewnętrznej, na ekranie pojawi się dodatkowy pasek menu z odnośnikami do zbiorów informacji. Dostęp do tych informacji jest zróżnicowany w zależności od pełnionych w Stowarzyszeniu funkcji.

Początkowo nowa strona może zawierać pewne niedoskonałości i braki w wypełnieniu treścią. Wszelkie sugestie, uwagi i zapytania należy kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.