Sample banner

STOWARZYSZENIE RZECZOZNAWCÓW TECHNIKI SAMOCHODOWEJ I RUCHU DROGOWEGO

EKSPERTMOT

ROK ZAŁOŻENIA 1948

W dniach 9-10.05.2024 odbyła się nasza już V Konferencja „ Nowoczesne Samochody Technologia Naprawa i Likwidacja Szkód Komunikacyjnych” w hotelu Green Garden Falenty pod Warszawą. Udział wzięło blisko 200 osób, a wśród uczestników i zaproszonych gości byli rzeczoznawcy samochodowi, przedstawiciele serwisów, przedstawiciele towarzystw ubezpieczeniowych jak i instytucji partnerskich.

Tematyka poruszana w tracie obu dni wskazywała na najnowsze trendy w motoryzacji i rzeczoznawstwie samochodowym, wiele aspektów prezentacji pokazywało co nas czeka w najbliższej przyszłości.

Udało nam się stworzyć niepowtarzalną atmosferę, która zachęcała do wymiany poglądów i bardzo konstruktywnych dyskusji o problemach i nowościach w naszej branży.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników za chęć bycia za nami, Wasze opinie wskazują, że takie spotkania są bardzo potrzebne i muszą odbywać się cyklicznie.

Serdeczne podziękowania dla naszych partnerów którzy pomogli w organizacji Konferencji, szczególne podziękowania dla naszych prelegentów którzy poświęcili swój czas i przygotowali tak intersujący materiał.

Zaczynamy już zbierać pomysły na następne takie wydarzenie.

Zdjęcia z Konferencji są dostępne pod tym linkiem.