W dniu 27 września 2024 roku odbyło się zebranie SRTSiRD Oddział we Wrocławiu, na który został zaproszony nowo wybrany Prezes Stowarzyszenia mgr inż. Dariusz Augustyniak wraz Sekretarzem Stowarzyszenia mgr inż. Robertem Kulczykiem. Spotkanie odbyło się w zabytkowym budynku Wrocławskiej Rady Federacji Stowarzyszeń Naukowo- Technicznych NOT w sercu starego miasta Wrocław gdzie swoją siedzibę ma wrocławski Oddział SRTSiRD. Zebranie poprowadził Prezes Oddziału inż. Marek Bąk, w trakcie którego prowadzący przedstawił nowe władze SRTSiRD wybrane na Walnym Zgromadzeniu Delegatów SRTSiRD w czerwcu bieżącego roku oraz zapoznał zgromadzonych z celami na najbliższą kadencję.
W trakcie zebrania Prezes Stowarzyszenia mgr inż. Dariusz Augustyniak wraz z Prezesem Oddziału inż. Markiem Bąkiem  wręczyli nagrody dr inż. Krzysztofowi Miksiewiczowi za wieloletnią pracę i merytoryczne wsparcie w prac Zarządu Głównego SRTSiRD oraz za wieloletnia pracę jak i bardzo duży wkład w rozwój wrocławskiego Oddziału Stowarzyszenia.
Podczas zebrania Prezes jak i Sekretarz Stowarzyszenia zapoznali się z wyzwaniami oraz z celami jakie stoją przez oddziałem w najbliższej przyszłości. Zebrani podczas rozmów zwrócili uwagę na zaawansowane prace nad zacieśnieniem współpracy z Politechniką Wrocławską. Fakt ten z pewnością umacnia wizerunek SRTSiRD na rynku motoryzacyjnym oraz daje możliwość dalszego rozwoju i poszerzania wiedzy technicznej Członkom Stowarzyszenia.