W dniu 2 października 2024 roku odbyło się zebranie SRTSiRD Oddział w Piszu, na który został zaproszony nowo wybrany Prezes Stowarzyszenia mgr inż. Dariusz Augustyniak wraz Sekretarzem Stowarzyszenia mgr inż. Robertem Kulczykiem. Spotkanie odbyło się w jednej z sal  wyjątkowego obiektu położonego w centrum miasta nad brzegiem jednej z najpiękniejszych mazurskich rzek w  Hotelu Nad Pisą. Zebranie poprowadził Prezes Oddziału inż. Leszek  Bogdanowicz, w trakcie którego prowadzący przedstawił nowe władze SRTSiRD wybrane na Walnym Zgromadzeniu Delegatów SRTSiRD w czerwcu bieżącego roku oraz zapoznał zgromadzonych z celami na najbliższą kadencję.

W trakcie zebrania Prezes Stowarzyszenia mgr inż. Dariusz Augustyniak wręczył legitymację nowemu Członkowi Stowarzyszenia Panu mgr inż. Łukaszowi Pszczółkowskiemu.

Podczas zebrania Prezes jak i Sekretarz Stowarzyszenia zapoznali się z wyzwaniami oraz z celami jakie stoją przez oddziałem w najbliższej przyszłości. Zebrani podczas rozmów zwrócili uwagę na trudności w realizacji zadań stawianym rzeczoznawcom w regionie. Prezes Oddziału inż. Leszek Bogdanowicz przedstawił propozycje kilku zmian, które w niedalekiej przyszłości mogą poprawić zaistniałą sytuację. Zaprezentowane sugestie zostały wysłuchane z dużym zainteresowaniem przez zgromadzonych na zebraniu Prezesa i Sekretarza Stowarzyszenia.